projekt wwwProfesjonalne tworzenie stron internetowych to dzisiaj wymóg. Nawet w tej chwili tysiące ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu różnych stron internetowych.
Zbiór powiązanych tematycznie i umieszczonych na jednym serwerze stron internetowych często nazywa się serwisem WWW lub witryną internetową..
Tworzenie stron internetowych jest procesem, który można a nawet trzeba podzielić na kilka głównych etapów. Składa się na nie praca zespołu ludzi: analityków, grafików, programistów i marketingowców.

Koncepcja

Analizujemy przedmiot działalności firmy klienta – jego ofertę, klientów oraz dotychczasowe materiały reklamowe. Celem tego etapu tworzenia stron internetowych jest określenie przyszłej zawartości oraz formy projektowanej strony www. Opracowujemy różne rozwiązania, które pomogą później w stworzeniu skutecznego narzędzia reklamowego, jakim są profesjonalne strony internetowe.

Projektowanie stron www

Na tym etapie tworzony jest wygląd strony głównej strony internetowej. W rezultacie otrzymają Państwo do akceptacji pliki graficzne, które przedstawiają przyszły wygląd strony oraz schemat jego budowy i projekt systemu nawigacji. Utworzony projekt stron jest optymalizowany pod kątem skutecznego przekazu treści oraz promocji identyfikacji klienta (logo, kolorystyka, sztandarowe produkty).

Tworzenie stron www

Po akceptacji projektu graficznego przystępujemy do kodowania stron www serwisu. Nasi graficy i programiści przystosowują i optymalizują grafikę do potrzeb publikacji w Internecie. Przygotowywany kod stron internetowych jest tworzony tak, aby zapewnić poprawne wyświetlanie stron w różnych przeglądarkach oraz optymalizowany tak, by użytkownicy wolniejszych łącz mogli bez przeszkód zapoznać się całą treścią witryny.

Aplikacje internetowe

Skrypty i aplikacje internetowe wykorzystywane są do tworzenia interaktywnych stron www oraz realizacji przedsięwzięć e-Commerce. Spora część współczesnych stron wykorzystuje systemy i aplikacje internetowe do wspomagania procesu prezentacji oferty Państwa klientom lub też do umożliwienia złożenia zamówienia czy też dostępu do szczegółów oferty.

Wdrożenie i hosting stron www

Zaprojektowany i utworzony serwis internetowy wdrażamy na naszych lub zewnętrznych serwerach. Jest to usługa polegająca na udostępnianiu fragmentu przestrzeni dyskowej serwera dla innych użytkowników. Jest to podstawowa usługa dająca możliwość opublikowania własnej strony internetowej w Internecie.

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie jest to bardzo długi i skomplikowany proces, na wyniki trzeba niejednokrotnie czekać kilka miesięcy. Nie mniej jednak w przypadku zrobionych przez nas stron oferujemy darmowe zgłoszenie stron www do najpopularniejszych wyszukiwarek i katalogów internetowych. Ponadto optymalizujemy kod strony tak, by była jak najlepiej „widziana” przez roboty wyszukiwarek stron www.

Aktualizacja stron www

Dbanie o aktualność oferty prezentowanej na stronie www jest konieczne, by był on chętnie odwiedzany przez Internautów. Oferujemy współpracę polegającą na bieżącej obsłudze aktualizacji prezentowanych treści na stronie.

Posted in: Programy.
Last Modified: 22 lutego, 2022