marketingReklamy przestrzenne są jedną z najbardziej efektownych i przyciągających wzrok klienta form reklamy. Ich prostota i elegancja zapewniają znakomity efekt wizualny.

Tego typu reklamy są rewelacyjnym energooszczędnym sposobem przyciągającym wzrok każdego, kto znajduje się w okolicy nie tylko w nocy, ale także w ciągu dnia.

Reklamy przestrzenne dają możliwość umieszczenia na nich swojego logo lub innych treści reklamowych, w taki sposób, aby klient mógł łatwo i szybko zapoznać się z Państwa firmą lub ofertą.

Szukasz pomysłu jak się zareklamować? Reklamy przestrzenne to wspaniały wybór! Dobór grafiki należy tylko do Ciebie.

Wykonujemy reklamy w formie kasetonów jednostronnych jak i dwustronnych. Istnieje również możliwość wykonania kasetonu stojącego tzw. pylonu. Wszystkie kasetony mogą być wykonane z podświetleniem lub bez podświetlenia. Do podświetleń wykorzystywane są moduły LED. Dzięki staranności wykonania Naszych produktów cieszymy się uznaniem wśród grona Naszych klientów, które nieustannie się powiększa.

Produkujemy również podświetlane litery przestrzenne 3D. zbudowane są one z lica wykonanego z plexi, taśmy aluminiowej stanowiącej bok litery i z płyty spodniej wykonanej z PCV. Jest to jedna z najlepszych form reklamy wizualnej. Prosta i widoczna. Litery mogą być montowane na elewacji budynku bądź na dachu. Możemy wykonać litery z różnej szerokości taśm. Dobór czcionki i wielkości w zależności od tego czego oczekuje klient.

Również bardzo dużą popularnością cieszą się litery przestrzenne wykonane ze styroduru. Jest to tańsza forma reklamy przestrzennej jednak również bardzo efektowna i skuteczna, jej wadą jest to że trzeba ją podświetlić z zewnątrz dodatkowym źródłem światła. Stanowi doskonałą alternatywę w stosunku do liter podświetlanych.

Wszelkie wykonane przez nas reklamy oświetlane są za pomocą modułów diodowych LED. Jest to najnowocześniejsze i najbardziej energooszczędne oświetlenie, charakteryzujące się dużą niezawodnością i długą żywotnością.

Posted in: news.
Last Modified: 20 sierpnia, 2019