pinnacle-studioPinnacle Studio 10 to najnowsza wersja oprogramowania do montażu filmów w polskiej wersji językowej. Program jest przeznaczony dla osób zajmujących się edycją video amatorsko i półprofesjonalnie. Idealne rozwiązanie do przygotowania filmu z wakacji, urodzin dziecka i innych domowych uroczystości. Studio 10 możesz też wykorzystać w pracy do przygotowania prezentacji multimedialnej produktu lub firmy. Sprawdź nowe możliwości Studio 10!

Tworzenie filmów w 3 prostych krokach
Przekształcenie nagrań video w ekscytujący film jest teraz łatwiejsze niż myślisz. Program Pinnacle Studio 10 w intuicyjny sposób przeprowadzi Cię przez 3 etapy tworzenia filmu. Wybierz ulubione zdjęcia, nagrania video, muzykę i wykorzystaj je w swoim filmie, dodaj poruszające efekty specjalne, podkład dźwiękowy oraz napisy, a następnie nagraj gotowy film na płytę DVD, kasetę lub opublikuj go w Internecie. Dzięki Studio 10 możesz podzielić się swoimi wspomnieniami z rodziną i znajomymi.

Krok 1 – Prosto z Twojego życia do komputera PC
Podłącz kamerę, magnetowid lub odtwarzacz DVD do komputera i przechwyć materiał video.*
Studio automatycznie wykryje miejsca, w których zaczynają się i kończą poszczególne sceny i utworzy osobne klipy dla każdej z nich. Wybierz najlepsze ujęcia i umieść je w projekcie w dowolnej kolejności, przeciągając je przy pomocy myszki.
Szybko i prosto – Twoje materiały są już gotowe do montażu. Teraz możesz zostać prawdziwym montażystą filmowym!
* Wymagana jest odpowiednia karta przechwytująca

Krok 2 – Efekty specjalne, muzyka, napisy
Zaznacz myszką te sceny, które chcesz wykorzystać w swoim projekcie, skróć zbyt długie klipy, wytnij nieudane ujęcia – z oprogramowaniem Pinnacle Studio 10 wszystko jest bardzo łatwe.
Chcesz dodać do filmu swoje ulubione zdjęcia, podkład muzyczny, napisy i efekty przejść? Nic prostszego – po prostu przeciągnij je na oś czasową.
Nie masz pomysłu na muzykę do Twojego filmu? Skorzystaj z pomocy SmartSound – aplikacja automatycznie stworzy podkład muzyczny dokładnie dopasowany do długości filmu. Możesz też zaimportować Twoje ulubione utwory z płyt CD lub popularne MP3.

Krok 3 – Twój film na płycie DVD, kasecie lub w Internecie
Sam zdecyduj czy nagrasz swój film na kasetę, płytę czy opublikujesz go w Internecie.
Podziel swój film na rozdziały, dodaj menu i nagraj go na płytę VCD, SVCD lub DVD. Masz do wyboru bardzo wiele formatów zapisu: wybierz formaty RealVideo, Windows Media, jeśli chcesz umieścić swój film w Internecie lub MPEG-1, MPEG-2 jeśli chcesz nagrać go na płytę. Możesz sprawdzić działanie zaprojektowanej płyty DVD bezpośrednio w programie Pinnacle Studio 10. Nie musisz uruchamiać dodatkowo innej aplikacji.
Masz do swojej dyspozycji bibliotekę gotowych menu. Wybierz wzór najbardziej pasujący do tematyki Twojej produkcji i stwórz profesjonalna płytę DVD z możliwością wyboru scen.
Nagrane płyty DVD mogą być odtwarzane w każdym domowym odtwarzaczu DVD lub w przystosowanym do tego komputerze.
Możesz również nagrać swój film na kasecie lub udostępnić go w Internecie.

Nieograniczone możliwości
Pinnacle Studio 10 zawiera komplet narzędzi niezbędnych do montażu, wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwinąć skrzydła wyobraźni i tworzyć zachwycające filmy, którymi będziesz się mógł cieszyć wspólnie ze znajomymi i rodziną. Dzięki intuicyjnej obsłudze programu, łatwo przejdziesz przez wszystkie etapy edycji.

SmartMovie™ – gotowy film w kilka chwil
Jeśli jesteś początkującym montażystą skorzystaj z funkcji SmartMovie™ – program zmontuje film za Ciebie. Musisz jedynie wybrać materiał video, ulubioną piosenkę, która zostanie wykorzystana jako podkład muzyczny i jeden z 18 gotowych styli montażu.

Przechwytywanie bezpośrednio na DVD
Twoje materiały video nie wymagają edycji, nie masz czasu na montaż? Uruchom Pinnacle Studio 10 i wybierz opcję przechwytywania bezpośrednio na płytę. Twoje nagrania zostaną przeniesione bezpośrednio z kasety na płytę DVD, bez przechodzenia przez etap zapisywania plików na dysku twardym komputera. Oszczędzasz miejsce na dysku i czas!

Przekształć zdjęcia w żywe obrazy
Stwórz animacje ze swoich cyfrowych zdjęć. Możesz robić zbliżenia, panoramy i „najazdy” w dowolnym kierunku, dzięki czemu przygotujesz naprawdę ciekawe sekwencje video. Pinnacle Studio 10 zawiera również narzędzia do usuwania efektu czerwonych oczu, obracania i kadrowania zdjęć.

Odśwież stare nagrania video
Dzięki Pinnacle Studio 10 możesz poprawić jakość swoich starych nagrań. Skorzystaj z zaawansowanych narzędzi do korekcji dźwięku i obrazu: popraw balans bieli, odśwież kolory, doświetl zaciemnione fragmenty, ustabilizuj trzęsący się obraz, zredukuj szumy, oczyść zaśnieżone nagrania.

Natychmiastowy podgląd efektów
W programie Pinnacle Studio 10 masz do swojej dyspozycji setki efektów działających w czasie rzeczywistym, z pełnoekranowym podglądem na monitorze komputera. Możesz w dowolnej chwili poszerzyć ich kolekcję – Pinnacle oferuje setki nowych efektów w atrakcyjnych cenach.

Pinnacle MediaManager w komplecie
Oprogramowanie MediaManager w szybki i prosty sposób klasyfikuje i organizuje Twoje zdjęcia, pliki video i audio. Umożliwia łatwe wykorzystanie plików z Twojej multimedialnej biblioteki w projekcie tworzonym w Studio 10.

Obsługa najpopularniejszych formatów i urządzeń video
Przechwytywanie materiałów z większości urządzeń video, w tym, nawet z najnowszych kamer DVD. Możesz także importować video z niezabezpieczonych płyt DVD.

Zapisywanie w tle
W każdej chwili możesz obejrzeć efekty swojej pracy. Pinnacle Studio Plus 10 prowadzi wszystkie przeliczenia w tle. Kontynuuj pracę nad swoim projektem, a program zajmie się przeliczaniem do formatu, jaki wybierzesz.

Posted in: news.
Last Modified: 20 listopada, 2019